КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Продовжується пошук нового забудовника будинку по проспекту Правди, 80-82.

Продовжується пошук нового забудовника будинку по проспекту Правди, 80-82.

У зв’язку з невиконанням зобов’язань забудовника житлового будинку з прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом, розташованого на земельній ділянці за адресою: м. Київ, проспект Правди, 80-82, яким є ТОВ «Алекс Буд», КП «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЖИТЛО-ІНВЕСТ», як управитель ФФБ виду А звернулось до суду з позовами щодо отримання майнових прав на об’єкти житлової та нежитлової частини в складі об’єкта зазначеного будівництва.

На даний час рішеннями відповідних судів, які набрали законної сили, КП «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЖИТЛО-ІНВЕСТ» передані усі майнові права, які належали ТОВ «Алекс Буд» у житловій та нежитловій частині житлового будинку за адресою: м. Київ, проспект Правди, 80-82.

З огляду на вищевикладене, з метою завершення будівництва даного житлового будинку КП «Фінансова компанія «Житло-інвест» здійснює пошук потенційного забудовника - інвестора.

Після аналізу отриманих пропозицій від потенційних забудовників, відповідно до чинного законодавства України КП «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЖИТЛО-ІНВЕСТ» як Управитель ФФБ, ініціює процес заміни забудовника на нового.

Пропозиції від потенційних забудовників-інвесторів приймаються за адресою; м. Київ, вул.Володмирська,42.