КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ  "Житло-Інвест"КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ЖИТЛО-ІНВЕСТ»

ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Відділ продажу:
(044) 499-70-78, (067) 408-35-55, (067) 406-15-55, (097) 067-15-55, (067) 466-4-555.
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ"

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" заснована Київською міською радою (частина в статутному капіталі 100%) на комунальній  власності територіальної громади української столиці та підпорядковується Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації.

Основна діяльність

Компанія займається наданням фінансових послуг із залученням коштів інвесторів для фінансування об'єктів нерухомості. За 17 років роботи на ринку КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" створила 80 Фондів фінансування будівництва (більше 9000 об'єктів інвестування). Підприємство реалізує нерухомість відповідальних і надійних забудовників, а також бере під власне управління сторонні фонди тих компаній, які не змогли виконати свої зобов'язання перед власними інвесторами будівництва.
КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" - це унікальний фінансовий інструмент, за допомогою якого кошти фізичних та юридичних осіб інвестуються в об'єкти надійних забудовників.

9000
Об'єкти інвестування

Місія та стратегія

КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ", що працює в структурі Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації (КМДА), своєю місією бачить відновлення активності ринку первинної нерухомості, його подальший розвиток і вихід на європейський рівень.
Свою стратегію компанія будує на принципах відповідальності, прозорості, соціальної справедливості, економічної ефективності, комфорту для городян. Як підприємство, засноване на комунальній власності столичної територіальної громади, КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" пріоритетом діяльності вважає створення умов для поліпшення житлового забезпечення жителів Києва при збереженні унікального історичного вигляду міста.
Компанія надає на різних умовах своїм клієнтам найширший спектр можливостей з інвестування коштів у нерухомість, (на стадії будівництва та після здачі в експлуатацію).

Історія

КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" створено рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2003 року (№275 / 1150). 2004 - Початок роботи підприємства в структурі Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА. 2005 - Створення перших Фондів фінансування будівництва, завдяки яким були залучені кошти на зведення сотень об'єктів нерухомості в українській столиці. 2005 - Початок участі компанії в соціальних проектах з прийому під власне управління Фондів фінансування будівництва сторонніх організацій, що не зуміли забезпечити інвесторів готовими об'єктами нерухомості. 2006 - Створення додаткових Фондів фінансування будівництва для об'єктів нерухомості за межами Києва (у м. Бориспіль, с. Петрівське та ін.).
2010 року - Включення КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" у ТОП-5 найбільш стійких компаній ринку житлової нерухомості України (дослідження РА "Експерт-Рейтинг"). 2015 - Вихід на показник в 80 створених Фондів фінансування будівництва (більше як 9000 об'єктів інвестування).

Досягнення

Більше 17 років КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" залучає кошти фізичних та юридичних осіб для фінансування об'єктів.
За цей період компанія:
- Створила 80 Фондів фінансування будівництва;
- Залучила кошти для спорудження більше 9000 об'єктів інвестування;
- Сприяла набуттю житла для більш 6200 клієнтів;
- Реалізувала більше 434 000 кв. м житлової та 47300 кв. м комерційної нерухомості;
- Реалізувала більше 578 паркомісць у Києві та за його межами;
- Отримала статус однієї з найбільш стійких компаній ринку житлової нерухомості України.

Проекти

КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" залучає кошти інвесторів для зведення об'єктів будівництва, а також реалізовує нерухомість в об'єктах будівництва найнадійніших українських забудовників. Серед них - проекти таких партнерів, як:
- КП «Спецжитлофонд» ;
- КП «Житлоінвестбуд-УКБ»

Контроль якості будівництва

КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва та підпорядковується Департаменту будівництва та житлового забезпечення Київської міської державної адміністрації. Тому компанія у своїй діяльності керується не тільки власним Статутом, Конституцією та законами України; постановами ВРУ, указами і розпорядженнями Президента України; декретами, постановами і розпорядженнями КМУ; але й рішеннями Київради; розпорядженнями Київського міського голови; розпорядженнями КМДА, наказами Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА.
В рамках своїх повноважень КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" здійснює контроль якості будівництва тих об'єктів, в створення яких залучає кошти інвесторів з числа фізичних та юридичних осіб. Для реалізації функції контролю використовуються ресурси будівельних партнерів компанії, що мають відповідні технічні можливості.

Соціальна відповідальність

У своїй діяльності КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" дотримується принципів соціальної відповідальності бізнесу: перед державою, перед громадою, перед партнерами і клієнтами, перед власними співробітниками і навколишнім середовищем.
Основою роботи з інвесторами для КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" є прозорість взаємовідносин з клієнтами та довіра покупця до компанії. Процедура підписання договору про участь у Фонді фінансування будівництва чітко прописана у відповідних правилах і регламентах.
Крім того, для зняття соціальної напруженості навколо окремих столичних новобудов, будівництво яких було фактично заморожено, а також з метою забезпечення достатнього контролю над використанням коштів довірителів, КП "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-ІНВЕСТ" приймає у своє управління Фонди фінансування будівництва, створені сторонніми організаціями, що не змогли забезпечити своїх клієнтів профінансованими ними об'єктами будівництва.