КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"Київська міська державна адміністрація

Виконавчий орган київської міської ради

(Київська міська державна адміністрація) КП "Фінансова компанія "Житло-Інвест"

Відділ продажу:
(044) 201 20 50, (067) 408 25 55
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 42

Віталій Кличко: «Законність будь-якого будівництва можна перевірити на сайті столичної адміністрації

Віталій Кличко: «Законність будь-якого будівництва можна перевірити на сайті столичної адміністрації»

Віталій Кличко: «Законність будь-якого будівництва можна перевірити на сайті столичної адміністрації»

Усі охочі можуть перевірити наявність необхідних дозвільних документів на будь-яке будівництво в столиці на сайті  КМДА. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу Newsone.

Мер зазначив, що на сайті КМДА діє сервіс містобудівного кадастру Києва, де кияни можуть з’ясувати, чи має будівництво необхідні дозвільні документи.

«Це інтерактивна карта, на якій відмічені усі будівельні майданчики, які є у Києві, законні та незаконні. Будь ласка, звертайтеся та перевіряйте», - додав Віталій Кличко.

Він нагадав, що сьогодні провів зустріч з керівниками будівельних компаній, після якої відбулося підписання меморандуму. Серед зобов’язань, які взяли на себе будівельники, серед іншого є вимога своєчасного та повного інформування киян про будівництво, а також обов’язкове розміщення біля будівельних майданчиків усієї інформації та дозвільних документів на зведення об’єкту.

Віталій Кличко зазначив, що у планах столичної влади розробка концепції оновлення житлового фонду столиці.

«У багатьох київських «хрущовок» уже закінчився термін експлуатації, вони знаходяться в жахливому технічному стані, і не відповідають сучасним вимогам норм проживання, енергоефективності тощо. Ми працюємо над концепцією переселення. Будується, наприклад, новий будинок, туди переселяють мешканців. «Хрущовку» зносять, а на її місці будують нову багатоповерхівку за інвестиційним конкурсом», - підкреслив мер Києва.